PANSERRAIKOS CHE GUEVARA CLUB
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 4 - 2

hemingway.JPG

Παρακολουθήστε αποκλειστικά από την σελίδα του CHE GUEVARA CLUB την χθεσινή συγκλονιστική αναμέτρηση των "λιονταριών". Ευχαριστούμε τους χορηγούς μας για την προσφορά της μετάδοσης σε επανάληψη του αγώνα από την AFA STREAM. Όσοι επαγγελματίες ενδιαφέρονται να διαφημιστούν από την ιστοσελίδα μας καθώς και κατά την διάρκεια της ζωντανής live streaming μετάδοσης του αγώνα μπορούν να επικοινωνούν με το τηλέφωνο: 6984.453.090.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣΤΑΝ ΠΡΩΤΟΙ...

Μόνο ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ μπορεί να προσφέρει αυτές τις συγκινήσεις...δείτε από την κάμερα του CHE GUEVARA CLUB την μοναδική σημερινή ανατροπή στο 4-2 επί του ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΥ...

;

ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ ΜΟΝΟ ΕΔΩ...

Αποτέλεσμα εικόνας για afastreamΤην μοναδική δυνατότητα να παρακολουθήσουν όλους τους αγώνες της ομάδας μας δίνει στους φίλους των "λιονταριών" το ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ CHE GUEVARA CLUB αρχής γενομένης από το νικηφόρο παιχνίδι του ΕΛ ΠΑΣΟ όπου οι ερυθρόλευκοι πέτυχαν σημαντική νίκη με 0-1. Το ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ CHE GUEVARA CLUB σε συμφωνία με την AFA STREAM, την εταιρεία που καλύπτει ζωντανά ΚΑΙ τα παιχνίδια του ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ μας μέσω διαδικτυακής κάλυψης, θα προβάλει, από την ιστοσελίδα του, σε επανάληψη την εκάστοτε αναμέτρηση της ομάδας, την επόμενη κιόλας ημέρα του αγώνα και για μία εβδομάδα, προκειμένου όσο το δυνατόν περισσότεροι σαψάληδες να χουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τη φετινή πορεία του συλλόγου και ιδιαίτερα όσοι βρίσκονται εκτός νομού ή Ελλάδας. Από την πλευρά μας θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους υπεύθυνους της AFA STREAM για την εμπιστοσύνη και την άμεση ανταπόκρισή τους και να ευχηθούμε κάθε επιτυχία και καθημερινή βελτίωση στις υπηρεσίες που μας προσφέρουν.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-1

ΟΣΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΟΥΝ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΝΤΑΝΗΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΙΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6984.453.090

ΤΑ ΕΥΚΟΛΑ...ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..

Με εξαιρετικές εμφανίσεις αρκετών παικτών του ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ κατάφερε να αποσπάσει ένα πολύτιμο "τρίποντο" σήμερα στην Καλλιθέα παρά την αντίθετη πρόθεση του διαιτητικού τρίο της αναμέτρησης.

Με μια "λιονταρίσια" εμφάνιση το σύνολο των ερυθρόλευκων έκλεισε τις γραμμές της Καλλιθέας και κατάφερε να προηγηθεί στο ημίχρονο με 0-1, μολονότι θα μπορούσε να καθαρίσει το σκορ σε πολλές περιπτώσεις αν δεν ανακόπτονταν από τους βοηθούς διαιτητές με λανθασμένες υποδείξεις οφσάιντ. Μάλιστα, ο ρέφερι της αναμέτρησης προσπάθησε να ανακόψει τις προσπάθειες της ομάδας μας ακόμα και με κίτρινη κάρτα στον Μέλκα για καθυστέρηση μόλις στο 17' λεπτό με το σκορ να είναι στο 0-0...

Ωστόσο, οι παίκτες μας κατάφεραν όχι μόνο να αναχαιτίσουν τις αντίπαλες επιθέσεις αλλά και να προηγηθούν με εξαιρετική πάσα του Κάκκο κι αριστοτεχνικό σουτ του Χατζηδημητρίου στο 42'.

Το δεύτερο ημίχρονο είχε εκατέρωθεν ευκαιρίες με τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ να χρειάζεται επειγόντως επιθετικό που να "βλέπει" δίχτυα ή προπόνηση στα τελειώματα των φάσεων.

Ο αγώνας πέρα από τους υπερπολύτιμους βαθμούς της νίκης πρέπει να κρούσει τον κώδωνα του κινδύνου στην ΠΑΕ καθώς ανάλογες διαιτησίες στο μέλλον μπορεί να αποβούν μοιραίες για την ομάδα μας.

«ΈναρξηΠροηγούμενο12345678910ΕπόμενοΤέλος»