ΑΡΧΕΙΟ ΑΓΩΝΩΝ 2008-2009
1η ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1-2 PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 24 Αύγουστος 2011 18:10

Εσπασε η παράδοση, 1-2 τον ΗΡΑΚΛΗ

Με 2 γκολ του Πατρίκ Ζουντί, ένα στο 8ο λεπτό κι ένα στο 42ο, ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ γέμισε σήμερα, μετά από 16 χρόνια, χαρά κι υπερηφάνια στους 1500 περίπου φιλάθλους του που δε σταμάτησαν λεπτό να τον

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 24 Αύγουστος 2011 18:15

2η ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-1 PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 24 Αύγουστος 2011 18:09

Ήττα από τους Νεοσμυρνιώτες

Στο πρώτο τους παιχνίδι στην έδρα τους για την Α εθνική μετά από 16 χρόνια, που σημαδεύτηκε από 45λεπτη διακοπή λόγω προβλήματος φωτισμού, τα λιοντάρια ηττήθηκαν από τον Πανιώνιο

3η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 4-1 PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 24 Αύγουστος 2011 18:08

Βαριά ήττα

Την ήττα με σκορ 4-1 γνώρισε ο Πανσερραϊκός στο Στάδιο Καραϊσκάκη από τον Ολυμπιακό. Στα πλαίσια μιας αγωνιστικής που περιελάμβανε αρκετές επιτυχίες φιλοξενουμένων, ο Πανσερραϊκός δεν κατάφερε να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα στο

4η ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΛ 1-3 PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 24 Αύγουστος 2011 18:06

Δεύτερη εντός έδρας ήττα

Ούτε στο δεύτερο εντός έδρας ματς του κατάφερε να αποσπάσει θετικό αποτέλεσμα ο Πανσερραϊκός. Τα λιοντάρια ήταν καλύτερα από την ΑΕΛ, αλλά προδόθηκαν για μία ακόμη φορά από την έλλειψη τελικής προσπάθειας. Σημαντικό ρόλο έπαιξε και η εμπειρία ορισμένων παιχτών της Λάρισας που διαχειρίστηκαν σωστά το παιχνίδι από τη στιγμή που βρέθηκαν

5η ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-1 PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 24 Αύγουστος 2011 18:05

Μπανγκουρά-γιο

Με γκολ του Σαμπένγκου Μπανγκουρά, που χτες έχασε την αδερφή του σε ηλικία 32 ετών, ο Πανσερραϊκός πέρασε νικηφόρα από τη Φυλή με σκορ 0-1. Το δυσάρεστο αυτό γεγονός, επισκίασε τη σημαντική επιτυχία των λιονταριών. Το Panserraikos Che Guevara Club μεταφέρει