ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ PDF Εκτύπωση E-mail

Συνέχισε και σήμερα τις κακές εμφανίσεις του για το θεσμό του Κυπέλλου ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ συνεχίζοντας τις κακές αποδόσεις του συνόλου σχεδόν των παικτών του μετά την διακοπή των πρωταθλημάτων. Παρά τις ελλείψεις παικτών και παρά το "ανακάτωμα της τράπουλας" από τον προπονητή τους, οι ερυθρόλευκοι για πολλοστή φορά μπήκαν ως θεατές σε έναν αγώνα παρακολουθώντας τον μικρό ή μεγάλο κάθε φορά αντίπαλό τους να δημιουργεί ευκαιρίες και να σκοράρει. Και σήμερα, ήδη από το ημίχρονο η ομάδα μας παρακολουθεί ως θεατής την εξέλιξη του αγώνα και βρίσκεται ήδη από το ημίχρονο να χάνει με 3-0. Σκόρερς για τον γηπεδούχο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ που βρίσκεται σα σε διπλό προπόνησης οι: Παππάς 1', Έντουιν Ουόν 13' και Γιακουμάκης στο 43' με τον διατητή να λήγει το ματς ένα λεπτό αργότερα προκείμενου να αποφευχθούν τα χειρότερα. Στο γήπεδο και φίλοι του ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ CHE GUEVARA CLUB, οι φωνές των οποίων δεν είναι αρκετές να "ξυπνήσουν" το  "λιοντάρι" από το χειμερινό λήθαργο...